Måndag 8. juli


Tysdag 9. juli


20.30

Hekla Stålstrenga
Stad: Jaslangen

Onsdag 10. juli


10.00

Ministrunk onsdag
Stad: Valdres folkemuseum

11.30

Mikrostrunk onsdag
Stad: Valdres folkemuseum

15.30

Småfolk 2: Dansetimen - dans for ungar
Stad: Festplassen/Valdres folkemuseum

19.00
19.00

Konsert: Gjermund Larsen Trio
Stad: Trykkeriet/Fagernes

Torsdag 11. juli


10.00

Ministrunk torsdag
Stad: Valdres folkemuseum

11.30

Mikrostrunk torsdag
Stad: Valdres folkemuseum

12.30

Konsertforedrag: «I arkivkroken» med Frank Rolland
Stad: Festsalen/Valdres Folkemuseum

13.00

Stovekonsert 1: Mari Skeie Ljones
Stad: Høyne skule/Valdres folkemuseum

14.00

Småfolk 3: Avslutningskonsert for ministrunken
Stad: Festplassen/Valdres folkemuseum

19.00

Konsert: Camilla Granlien Band
Stad: Festsalen/Valdres folkemuseum

20.30

Kviss med Alexander Aga Røynstrand
Stad: Valdres Folkemuseum

21.30

Dans
Stad: Festsalen/Valdres folkemuseum

00.00

Fredag 12. juli


12.00

Småfolk 5: Dansetimen - dans for ungar
Stad: Festplassen/Valdres folkemuseum

13.00

Stovekonsert 2: Ulf-Arne Johannessen
Stad: Høyne skule/Valdres folkemuseum

14.00

Avslutningskonsert for Strunkeveko
Stad: Trykkeriet/Fagernes

16.00

Kappleik for juniorar
Stad: Trykkeriet/Fagernes

17.00

Sommarkveld på Valdres Folkemuseum fredag
Stad: Valdres Folkemuseum/Fagernes

18.00

Småfolk 6: Dansetimen - dans for ungar
Stad: Festplassen/Valdres folkemuseum

19.30

Konsert: Sver
Stad: Festivalteltet/Valdres Folkemuseum

20.00

Bygdedans fredag
Stad: Valdres folkemuseum

21.00

Konsert: Per Anders Buen Garnås og Anders Røine
Stad: Høyne skule/Valdres Folkemuseum

21.00

Gamaldans fredag: Lendmenn
Stad: Festivalteltet/Valdres folkemuseum

22.30

Konsert: Rannveig Djønne og Ruth Lillegraven
Stad: Høyne skule/ Valdres folkemuseum

Laurdag 13. juli


10.00

Kappleik for rekrutt og senior
Stad: Trykkeriet/Fagernes

12.00

Go`kartevling på Skiferplassen
Stad: Skiferplassen/Fagernes

12.00

Go`kartevling på skiferplassen
Stad: Skiferplassen/Fagernes

15.00

Konsert: Feristun & Åste Sulheim Viken
Stad: Briskeby ungdomshus/Fagernes

15.00

Stovekonsert 3: «Ômvesla» med Nina Fjeldet
Stad: Høyne skule/Valdres folkemuseum

17.00

Sommarkveld på Valdres folkemuseum laurdag
Stad: Valdres folkemuseum/Fagernes

18.00

Utekappleik
Stad: Festivalteltet/Valdres folkemuseum

19.00

Småfolk 8: Dansetimen - dans for ungar
Stad: Festplassen/Valdres folkemuseum

19.30

Konsert: Morgonrode
Stad: Festivalteltet/Valdres folkemuseum

20.00

Bygdedans laurdag
Stad: Valdres folkemuseum

21.00

Konsert: Knut og Ole Aastad Bråten
Stad: Høyne skule/ Valdres folkemuseum

21.00

Gamaldans laurdag: Hått
Stad: Festivalteltet/Valdres folkemuseum

22.30

Konsert: «Ômvesla» med Nina Fjeldet
Stad: Høyne skule/ Valdres folkemuseum

23.30

Dansekonsert: Madam Jam
Stad: Festivalteltet/Valdres folkemuseum

00.30

Klubb: Naaljos Ljom
Stad: Slidrehuset/Valdres folkemuseum

Sundag 14. juli


13.00

Konsert: Erlend Viken
Stad: Festsalen/Valdres folkemuseum

14.00

Premieutdeling
Stad: Festsalen/Valdres folkemuseum